piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Boney M Show

Program artystyczny pod nazwą Boney-M Show, to obecnie najlepsza oferta koncertowa w stylu disco lat 70 na polskim rynku.  Bogate, kolorowe stroje, brawurowe wykonania, dynamiczne zwariowane show, to wszystko zapewni ten jeden wyjątkowy zespół. Kiedy członkowie Boney-M Show wchodzą na scenę nie sposób pozostać bez ruchu, ich muzyka porywa każdego. Na swoim koncie mają liczne koncerty w Polsce i za granicą.

 

Zespół w obecnym składzie gra już 8 lat. Na rynku muzycznym jak na cover-band Boney-M Show funkcjonuje długo, zapewne dlatego występy grupy są w pełni profesjonalnym show. Recitale to dla zespołu zarazem praca jak i przyjemność. Członkowie zespołu bawią się muzyką, a przez to doskonale bawi się również widownia. Jak mówią: coverband ma szansę w Polsce zaistnieć i zarobić”- są na to najlepszym przykładem. Uwielbiają utwór Daddy Cool i to fascynacja m.in. tą piosenka sprawiła, że postanowili stworzyć Boney-M Show. Znają się od ponad 10 lat, a przyjaźń sprawia, że na scenie są wyjątkowo zgrani. Czują się dumni z tego, że są zespołem coverowym, bo jak sami mówią: - grają wersje „lepsze od oryginalnych”. Swoje prezentacje dopracowali do perfekcji, dlatego nie pamiętają złych występów. Grają w ciągu roku ponad 200 koncertów, a za każdym razem kiedy wchodzą na scenę myślą ”dobra zabawa i pewność siebie to podstawa !”. Dobrze wykonana praca motywuje ich do tego, żeby podejmować kolejne wyzwania.

 

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby utworów zespołu Boney-M. Na rozmaitych imprezach tanecznych grane są nie tylko oryginalne wersje, ale również remisy. Tak zwane „Eurodance” oraz disco, które tworzył zespół, królowało na wszystkich dyskotekach, szczególnie w latach 70-tych na początku istnienia grupy. Boney-M odniósł tak spektakularny sukces ze względu na swoje nieprzeciętne dynamiczne i bardzo melodyjne brzmienie. W Polsce znalazła się grupa ludzi w postaci czterech pięknych kobiet wspartych męskim wokalem, którzy potrafią w genialny sposób przypomnieć tamte wykonania. Sunny, Belfast, Rivers of Babylon, to utwory, do których lubi się bawić praktycznie każdy. Jednak nie tylko muzyka  Boney-M Show sprawia, że powracają lata 70-te. Cała oprawa ich występów przywołuje tamte czasy. Składają się na to stroje członków zespołu, choreografia oraz ruch sceniczny. Tego typu występy mogą stanowić doskonałą oprawę imprez okolicznościowych, eventów itd. Członkowie zespołu pochodzą ze Szczecina, a grają w całej Polsce. Przyjemny pop i profesjonalizm w każdym calu, to wszystko w postaci Boney-M Show !Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl