piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Duet Jazzowy Acoucoo

Duet Jazzowy Acoucoo to profesjonalny skład zapewniający oprawę muzyczną na bardzo wysokim poziomie. W swoim repertuarze posiada kilkaset utworów w różnych stylach. Głównie standardy amerykańskich wykonawców, takich jak: Duke Ellington, Miles Davis, Charlie Parker, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Frank Sinatra, John Coltrane, Sonny Rollins, Billie Holiday i inni. Duet Jazzowy Acoucoo w zależności od życzeń klientów, gwarantuje profesjonalną oprawę muzyczną: eventów, konferencji, kolacji firmowych, targów, bankietów, spektakli teatralnych, programów telewizyjnych, uroczystości kościelnych i wielu innych imprez okolicznościowych.

 

Duet jazzowy to dwaj wykształceni muzycy, którzy do swojej pracy podchodzą bardzo profesjonalnie. Żeby nie być gołosłownym, o ich umiejętnościach i fachowości, może świadczyć krótka charakterystyka obu panów. Pierwsza połowa duetu to Bolek Jezierski. Saksofonista altowy, kompozytor, aranżer, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie współpracuje z Hydepark, Big Oxen Band, Tricphonix, Duetem Jazzowym Acoucoo, Trifonidis Orchestra, z DJ' ami przy tzw. liveact-ach. Ponadto, tworzy muzykę do spektakli teatralnych, uczestniczy w wydarzeniach typu performance oraz w audycjach radiowych jako ekspert muzyczny. Ze swoimi formacjami występował również w programach telewizyjnych TVN i TVP. Zawodowo związany z różnymi klubami muzycznymi, takimi jak: Tygmont, Akwarium, Fabryka Trzciny, Cafe Culturalna, Chłodna 25, Smolna 40 itd. Druga połowa to Piotr Czubin. Gitarzysta, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Prywatnej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy w Warszawie na kierunku – gitara oraz Studium Reżyserii Dźwięku. Jako muzyk związany głównie z Duetem Jazzowym Acoucoo. W przeszłości uczestnik i laureat licznych festiwali bluesowych w kraju i za granicą. Autor muzyki do wielu czołówek telewizyjnych, reportaży, filmów i spektakli teatralnych. Ostatnio realizuje się jako producent muzyczny.

 

Duet Acoucoo potrafi przygotować oprawę muzyczną na bardzo wysokim poziomie. Jeśli ktoś zastanawia się, kto mógłby wprowadzić w odpowiedni nastrój i klimat uczestników bankietu, konferencji, to odpowiedź jest jedna - Acoucoo. Dwóch profesjonalistów i muzyka jazzowa z najwyższej półki. Duke Ellington, Miles Davis, Charlie Parker, Louis Armstrong - muzyka wybitnych jazzmanów na wyciągnięcie ręki. Acoucco standardowo występują w duecie, jednak na życzenie klienta mogą powiększyć skład o perkusistę i kontrabasistę. Wówczas ze wspaniałego duetu, zrobi się równie wspaniały kwartet.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl