piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Jeżcze (pop, rock)

Pięciu zapalonych muzycznie przyjaciół postanowiło dzielić się swoją pasją z innymi. Tak powstał zespół Jeżcze. Miłość do muzyki zakorzenili w nich przodkowie. Jak o sobie mówią „są spadkobiercami tradycji pielęgnowanych przez pokolenia”. Wsłuchiwali się w Beethovena, Chopina, ale uważają, że Polakom bliskie są piosenki, które nuciły nasze mamy, czy babki. Dla nich muzyka to emocje, a przecież bliskie są nam wszystkim spotkania rodzinne, te z przyjaciółmi. To podczas tych spotkań lubimy wyrażać emocje przez muzykę. Dlatego ich sposób na życie i nawiązanie kontaktu z publicznością to prezentowanie utworów, które wszyscy tak bardzo kochamy.

 

Coverband wykonuje utwory muzyki rozrywkowej. Grają i bawią publiczność podczas różnych występów i  koncertów, ale zawsze przy pomocy właśnie muzyki estradowej. Ta, bez problemu wzbudza pozytywne emocje i skojarzenia. Jest to zdecydowanie dobry pomysł na stworzenie atmosfery zabawy. Trzeba przyznać, że komercyjne utwory mimo, że są mniej ambitne, to znają je i potrafią zanucić dosłownie wszyscy. Takim właśnie repertuarem Jeżcze zdobywają serca publiczności.

 

Zespół nie boi się wyzwań. Mają zatem, na swoim koncie występy: od małych, kameralnych i komercyjnych po prestiżowe, większe i bardziej ambitne. Realizują wszystkie interesujące projekty, bo potrafią sprostać wszelkim oczekiwaniom. Bez względu jednak, na to gdzie grywają, ich występy łączy jedno - poczucie humoru. Ze sceny słychać nie tylko muzykę, ale i dowcipy. Jest to bezapelacyjnie ich największy atut. Umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością, nie tylko przez melodię ale i przez duże poczucie humoru. Potrafią śmiać się z siebie, wciągając do aktywnego udziału widownię. Starają się dobrze wykonać każde powierzone im zadanie. Mają jednak pewnego asa w rękawie, jeśli nawet któryś dźwięk zostanie przekłamany, to zawsze można nadrobić pogodnym usposobieniem i żartem. W swoje występy wkładają całe serce, nie idą na kompromisy. Chcą aby ich muzykowanie po prostu sprawiało radość. Każdy występ jest przygotowany i konsultowany, co w pewnym stopniu wyróżnia ich jako profesjonalistów.

Specjalizują się w pastiszach muzycznych i zaskakujących aranżacjach znanych rozrywkowych kompozycji. Grają koncerty przed znanymi artystami, rozgrzewając publiczność przed wejściem na scenę popularnych wykonawców. Charakter zespołu Jeżcze najlepiej odda krótki opis poszczególnych członków zespołu.

 

Paweł Bielicki, pseudonim Siggy. Cywil, który posiada marzenia do spełnienia. Inspiruje go Franek Kimono, Jimi Tenor. Wieczorami popija czerwone wino i jak mówi - radzi sobie ze wszystkimi nałogami, oprócz powrotów do „Seksmisji”. Przy każdej okazji pozdrawia fanów hibernacji. Valdi Szoff, pseudonim Valdach. Zodiakalny Szuwarek. To gitarzysta, który lubi śpiewać w balecie i tańczyć w chórze. Dawniej pobierał nauki na Uniwersitat fur Musik und Darstellende Kunst in Graz, w międzyczasie zasilał szeregi Grazer Symphoniker, Philharmonie of the Nations, a w Polsce Sinfonia Varsowia. Wojtek Wiśniowski. Nic nie jada, zatem głód zaspokaja muzykowaniem. Ukończył szkołę organową. Od kiedy pamięta gra na instrumentach klawiszowych i gitarze. Dym popija kawą, a w wolnych chwilach lubi grać w okolicznościach przyrody.

Marek Kazała. Nie lubi zdjęć. Od zawsze zajmował się grą na basie. Współtworzył pędzącego jeża, który stał się inspiracją dla „Jeżcze”. Wolny czas spędza w towarzystwie świętego spokoju. Darek Świechowski. Zajmuje się graniem na bębnach i wychowywaniem córeczki Zosi. Dąży do wewnętrznej równowagi i sprawności ciała. Inspiruje go natura, a w wolnych chwilach ogląda „Piąty Element”. 

 

Kamienie milowe muzyki rozrywkowej, plus lekki swobodny i pełen humoru występ, to najlepiej charakteryzuje ten coverband. Zespół dobrze się zapowiada, więc to „Jeżcze” nie koniec.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl