piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Kolory (pop, rock, polska, zagraniczna)

Członkowie zespołu coverowego Kolory znają się od przeszło ośmiu lat. W skład wchodzą muzycy sesyjni mający na koncie współpracę z wieloma znanymi formacjami i artystami (m.in. Daab, Szwagierkolaska, T.Love, De Mono, The Relievers, Edyta Jungowska, Dżem, Robert Janowski, Fiolka Najdenowicz, Yugoton, Tomasz Szwed). Ozdobą zespołu jest wokalistka Ania Ołdak obdarzona ciepłym, mocnym, pełnym uczucia głosem. Kolory wykonują własne interpretacje znanych utworów, nadając im w zależności od potrzeb kameralny, ciepły, akustyczny lub taneczny charakter. Mogą one stanowić klimatyczny podkład, albo wciągnąć do zabawy.

 

W repertuarze wykonywanym przez zespół Kolory znajdują się utwory takich artystów jak: Sade, Lauren Hill, Amy Winehouse, M People, Meja, Bob Marley, Tracy Chapman, India Arie, Joni Mitchell, George Michael, 10 CC, Bill Withers, Depeche Mode, The Doors, Suzane Vega, Tina Turner, Katrina and the Waves, Moloko, Norah Jones, Aretha Franklin, U2, Texas, Cindy Lauper, James Brown, Dido i innych.


Członkowie Kolorów poznali się na studiach muzycznych. W cztery lata później postanowili, że będą grali dobre aranżacje znanych utworów. Tak wszystko się zaczęło. Pasję i przyjemność łączą z pracą zawodową. Na rynku funkcjonują od 2005r. Przez kilka lat swojej prężnej działalności zgromadzili kilka sukcesów. Zespół stworzył oprawę muzyczną dla wielu imprez. Współpracował między innymi z markami: Cosmopolitan, Avon, Glamour, Audi, Boeing, TP SA, ABC Data, Fundacją Ilony Felicjańskiej – „Niezapominajka”. Mimo, że swoje występy traktują poważnie, to wszelka okazja do zaprezentowania swoich umiejętności jest dla nich przyjemnością. Każdy z członków zespołu ma inne inspiracje muzyczne, dlatego ich oferta jest bardzo bogata. Ponadto, każdy z nich pracuje nad swoim projektem, niektórzy członkowie Kolorów mają swoje, znane na rynku zespoły. Podkreślają, że nie ma trudnych piosenek czy utworów, są w stanie zagrać wszystko na wysokim poziome.  Ich najciekawsze wspomnienie to występ w olsztyńskim zamku. Jeśli ktoś potrzebuje muzyków, którzy zgodzą się zagrać  w historycznym miejscu, to jest zespół, który to udźwignie - Kolory.

 

Chcą zarabiać robiąc muzykę. Jak dotychczas grają trzy koncerty w miesiącu. Kolory nie są kapelą weselną. Jak mówią z przymrużeniem oka- „wesele to trudny moment...dlatego nie gramy wesel”. Ich recepta na udany występ to szczerość w wykonaniach. Pomysł założenia coverbandu w przypadku Kolorów zrodził się z potrzeby zarabiania na życie. Dla zespołu ważna jest potrzeba kompromisów i to buduje siłę zespołu. Pochodzą z różnych miast Polski, ćwiczą w Warszawie. Są dla siebie nawzajem motorem napędowym do wszelkich działań. Można ich usłyszeć i zobaczyć w dwóch odsłonach. Pierwsza to smooth pop, bossa, jazz. Druga- dance disco.

 

W skład zespołu wchodzą: Ania Ołdak – wokal, melodyka, przeszkadzajki ; Jacek Wojcieszuk – gitara; Grzegorz Rytka – saksofon, przeszkadzajki, klawisze, chórki; Kornel Jasiński – bas oraz Adam Szuraj – perkusja, przeszkadzajki.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl