piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Smile - Live Queen Show

I want to break free, Radio Ga Ga, czy We Will Rock You - któż z nas nie nuci tych wielkich hitów? Któż z nas nie chciałby poczuć na żywo klimatu tych wspaniałych wykonań? Okazuje się, że jest ku temu okazja. Na polskim rynku funkcjonuje bowiem coverband zespołu Queen.

 

Jeżeli uważasz, ze Freddie „odszedł”- masz rację, jeżeli sądzisz, że spotkanie z jakąś częścią niego jest niemożliwe, jesteś w błędzie. Uśmiech na twarzy może wywołać Smile, zespół, którego lider jest podobny do Mercury’ego, posiada podobną barwę głosu i opracował do perfekcji Freeddie’owski sposób bycia na scenie. Grupa Smile istnieje od 2003 roku. Od samego początku tworzy ją pięciu wykształconych i doświadczonych muzyków, na co dzień udzielających się w licznych projektach muzycznych. Zespół wielokrotnie występował na scenach Polski jak i Europy, u boku takich gwiazd jak: Boney M, Gypsy King, Jose Torres, Perfect, Kombi itd.

 

Grupę Smile można było usłyszeć podczas imprez plenerowych oraz eventów dla największych korporacji na świecie. Na stałe współpracują z klientami z całej Europy. Cieszą się uznaniem branży muzycznej, gwarantują najwyższą jakość występu. Sprawdzonym układem show są dwa lub trzy wejścia po ok. 40 minut.

Każdy z muzyków zespołu Smile przeżył moment grania autorsko. Jak mówią: „zazwyczaj nie było z tego pieniędzy, stąd przyszedł pomysł na covery". Dziś po licznych sukcesach są żywym przykładem na to, że zespół coverowy w Polsce ma szansę odnieść sukces.


Skład zespołu ewoluował przez kilka lat, żeby w końcu przybrać obecną fantastyczną „Queenowską” formę. Według członków zespołu, granie coverów to wielka sztuka i z samego założenia wstydem  być nie może. Na swoim koncie mają wiele doskonałych występów. Ich dewiza to - „zawsze i wszędzie, bez względu na rangę koncertu zagrać na 110% możliwości”. W ciągu roku występują około stu razy. Mimo wielu recitali zawsze są solidnie przygotowani, a przy tym dobrze się bawią. LIVE QUEEN SHOW, to grupa przyjaciół, która do zabawy porwie dosłownie każdego. Grali praktycznie w każdej części kraju. Najczęściej podczas eventów jesienią i zimą. Latem natomiast można ich spotkać podczas imprez plenerowych w całej Polsce i za granicą, incydentalnie w pubach. Wokalista zespołu wygrał program „Droga do gwiazd”, a zespół jako całość, swym profesjonalizmem  wygrywa każdy swój show.

Jak wyglądają na scenie...

Proszę zamknąć oczy i wyobrazić sobie, ze jest 1986 rok i koncert na Wembley- grupa Queen rozpoczyna show utworem One Vision. Nagle widać... No właśnie, niemożliwe stało się możliwym. Na scenie nie kto inny jak sam Freddie - Mirosław Elimer. Wystylizowany jak on, zachowujący jego ekspresję sceniczną i co najważniejsze - głos. Barwa niemal identyczna jak samego Mercury’ego. W towarzystwie Freediego gitarzysta - Brian May, który zagra jak przed laty oraz reszta grupy w oryginalnej stylizacji. Koncert, to mocna i powalająca ekspresja. Całość występu zespołu Smile to niesamowite przeżycie dla widza i słuchacza. Spektakl, który porwie dosłownie każdego.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl