piosenkarze, Krzysztof Krawczyk McGyver Band (60.70.80. pop, rock, polska)

Mc Gyver Band to odpowiednia dawka rock'n'rolla, reggae, popu, połączona z wyczuciem rytmu, dobrymi warunkami głosowymi, odrobiną pasji i serca. Dojrzałość muzyczna członków grypy sprawia, że ich występy są w 100 procentach pod kontrolą. Nie eksperymentują podczas swoich występów, są w pełni świadomi siebie na scenie. Ich atutem jest przyjaźń i zaufanie, które mają bezpośredni wpływ na to w jaki sposób Mc Gyver Band prezentuje się podczas występów.

 

Skrupulatność, dokładność, idealna oprawa na każdą imprezę sprawia, że można powiedzieć o nich jako o profesjonalnych muzykach. Przy każdym powierzonym im zadaniu, potrafią odnaleźć siebie, bo w swoją pracę wkładają dużo pasji i miłości do muzyki. Wszystko to sprawia, że można ich słuchać godzinami. Nie atakują dźwiękiem, nie mają agresywnego wyglądu scenicznego, nie są również w żaden sposób muzycznie impulsywni. Ich dźwięki płyną niczym woda w strumieniu, co sprawia, że potrafią zarazem zrelaksować, jak i zachęcić do tańca.

 

Najlepsze hity ostatnich 30 lat w ich wykonaniu nabierają nowego wydźwięku, pozostając jednocześnie wierne oryginalnym wersjom. Grają zawsze live, mając zupełną kontrolę nad brzmieniem. Nie pozwalają sobie na wariacje na scenie. Nie można jednak powiedzieć, że brakuje im ekspresji. Są po prostu dobrzy w wykonywaniu coverów. Potrafią to robić profesjonalnie, stąd wynika ich pewność na scenie. Jako doświadczeni już muzycy posiadają na swoim koncie kilka sukcesów. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należą wspólne występy z takimi gwiazdami polskiej sceny, jak: Brathanki , Daab, Varius Manx, De Mono, Piasek, Skaldowie, Ewa Bem, Kayah i wieloma innymi.

 

Wszystko zaczęło się w 1995r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowiło połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół o nazwie "McGyver Band". Nie musieli długo czekać, aby przekonać się o słuszności tej decyzji. Skład zespołu to Robert Krzyżaniak – perkusja i wokal; Wiesław Gąsiar - gitara basowa, wokal; Mateusz Kowalczyk - gitara i wokal oraz Robert Siniarski- gitara, instrumenty klawiszowe, wokal. Na życzenie klienta istnieje możliwość wzbogacenia składu o wokal kobiecy. Pochodzą z Warszawy, ale grają w całej Polsce.

 

Zespół zapewniał oprawę muzyczną imprez organizowanych przez m.in. takie firmy jak : Avon,  C.H. Złote Tarasy, Citroen Polska, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Hotel Sobieski, Hotel Bristol, Link 4, LOT , Mariott Hotel, Mercedes Benz, Microsoft, Nokia, Toyota, Pepsi, Siemens i wiele innych. Co spowodowało że zasłużyli sobie na zaufanie tak wielu firm? Dobra opinia w branży muzycznej oraz naprawdę pozytywna dawka rock'n'rolla, reggae i popu.

 

W czasach gonitwy za nowoczesnością, kiedy to technika i mechanika rządzą każdą dziedziną życia, zatracamy się w ciągłym biegu nie mając dla siebie chwili wytchnienia. Nie pamiętamy o wczorajszym dniu, a co dopiero o dobrej muzyce sprzed lat...Zespół Mc Gyver Band pragnie więc zaprosić chętnych do współpracy w podróż do przeszłości, do czasów szalonego rock'n'rolla, do czasów królowania Beatlesow, Rolling Stones'ow, Smokie'ow, Dire Straits, Stinga, Czerwonych Gitar i wielu innych wspaniałych wykonawców. Prezentują muzykę pop-rockową, począwszy od lat 70-tych, do czasów nam współczesnych, w doskonałym brzmieniu wokalnym, instrumentalnym i technicznym.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl