piosenkarze, Krzysztof Krawczyk AlcoholicA (Metallica, metal)

Ostre brzmienie zespołu Metallica sprawiło, że kilku muzyków, postawiło naśladować swoich idoli. Tak 5 lat temu powstał zespół AlcoholicA. Założenie coverbandu zespołu Metallica było w przypadku miłośników Heavy Metalu przemyślaną decyzją.  Każdy występ jest dla grupy ogromną przyjemnością.

 

Członkowie coverbandu lubią wszystkie wykonania swoich mistrzów, dlatego też prezentują cały repertuar zespołu . W obecnym składzie grają 1,5 roku i ten czas spożytkowali na dopracowanie oferty. Odpowiednie przygotowanie materiału który grają, pochłania ich bez reszty. Jak mówią: „granie muzyki zespołu Metallica to zaszczyt i powód do dumy”. Zapewne ta duma sprawiła, że mogą pochwalić się naprawdę dobrymi występami. Mimo, że muzyka amerykańskiego pierwowzoru jest wymagająca i cały repertuar jest trudny, to członkowie polskiego zespołu odtwarzającego brzmienie autorów Unforgiven potrafią zaskoczyć swoich słuchaczy naprawdę dobrym brzmieniem. Zadanie to, jest rzeczywiście trudne. Powód? Metallica to jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych grup w całej historii ciężkiego grania. Jej muzycy osiągnęli sukces zarówno artystyczny – wiele z jej albumów uznaje się dziś za klasykę heavy metalu i rocka – jak i komercyjny, sprzedając na całym świecie już ponad 100 milionów egzemplarzy swoich płyt. Mimo to członkowie coverbandu AlcoholicA, potrafią naśladować swoich idoli na bardzo wysokim poziomie.

 

Trash metal jest stylem, który de facto został stworzony między innymi przez zespół Metalllica. Warto zatem posłuchać na żywo jak brzmi to unikatowe granie.

Członkowie grupy AlcoholicA koncertują około 20 razy w roku. Lubią kiedy publiczność zna słowa piosenek. Swoją ofertę kierują głównie do słuchaczy zespołów trash heavy metalowych, ale mogą przekonać do tego rodzaju dźwięków również miłośników innych gatunków. Świetnie się dogadują, bo motorem napędowym jest dla nich ulubiony zespół - Metalica. Pochodzą z Górnego Śląska. Najbliższe koncerty przewidują w Tarnowskich Górach, Piekarach Śląskich, Dąbrowie Górniczej i Gliwicach.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl