piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Springer Show (polska, zagraniczna, oldies)

SPRINGER SHOW mają w repertuarze niezliczoną liczbę polskich i zagranicznych przebojów. W ofercie zespół posiada również blok retro, czyli piosenki z widowiska Do Muzycznej Szafy Grosik Wrzuć Teatru Buffo.

 

Grupa coverowa wykonująca największe przeboje światowej i polskiej muzyki. Młodzi, utalentowani charyzmatyczni - to cechuje zespół Springer Show. Powstał w połowie 2004 roku. Impulsem była wspólna fascynacja ciekawą i niebanalną muzyką pop-rockową z elementami funky i soulu. Doświadczenie poszczególnych muzyków zdobyte w innych formacjach, pozwoliło na przygotowanie energetycznego i oryginalnego materiału, co wyróżnia SPRINGER SHOW spośród wielu zespołów coverowych. Wokalistka o ciekawej i intrygującej barwie głosu na tle pulsującej sekcji rytmicznej potrafi elektryzować każdego, nawet wymagającego i wybrednego słuchacza. Skład zespołu to: utalentowana wokalistka Ola; swoim wokalem wspiera ją Marcin; na perkusji gra Artur; gitara jest w rękach Macieja.

 

SPRINGER SHOW to występy w 100 procentach na żywo, w których zaskakujące i brawurowe partie klawiszowe przeplatają się z brzmieniem gitary. Największy atut zespołu, to bogaty repertuar. Począwszy od najnowszych przebojów muzyki rozrywkowej i rockowej w oryginalnych aranżacjach, a skończywszy na przebojach minionej epoki, które prezentują w bloku retro. Grają zawsze na żywo, nie używając gotowych podkładów muzycznych. Stąd ich występy naładowane są żywiołowością i spontanicznością. Ich muzyczna elastyczność sprawia, że potrafią odnaleźć się podczas energetycznych koncertów, ale także na festynach, czy piknikach. Ta sprawność sceniczna sprawia, że mogą zmieniać repertuar ze względu na okoliczności i dopasowywać się do słuchacza w zależności od potrzeb.

Zespół występował z największymi gwiazdami piosenki i kabaretu na terenie całego kraju i poza jego granicami m.in. Austrii, Niemczech, Skandynawii.
Formacja SPRINGER SHOW zapewniała oprawę muzyczną na każdą imprezę od wesela, po bale okolicznościowe. Grupa przygotowała także blok retro, czyli piosenki z widowiska Do Muzycznej Szafy Grosik Wrzuć Teatru Buffo. Prezentują w nim utwory takie jak : Bo we mnie jest seks, Rudy rydz, Czekolada itp. Na życzenie klienta mogą również prezentować utwory z repertuaru tzw. piosenki biesiadnej.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl