piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Vini Band (pop, rock)

"Bo granie Coverów to też sztuka"- to hasło jest naczelnym motywem wszelkich muzycznych działań zespołu. Członkowie ViniBand podchodzą do swojej pracy właśnie jak do sztuki, dlatego ich występy nie są sztampowe, czy standardowe. Prezentują wysokiej jakości pokazy, na których najważniejsze jest oczywiście czyste brzmienie. Ze swoich występów czerpią niezwykle dużo przyjemności, dlatego na rynku są jednym z dłużej utrzymujących się coverbandów. ViniBand to zespół, który potrafi budować klimat i dlatego dostaje wspaniałe rekomendacje.

 

Ten niebanalny zespół coverowy o graniu wszelakich imprez wie już chyba wszystko. ViniBand tworzy szóstka muzyków sesyjnych z ogromnym stażem. Na swoim koncie posiadają występy na scenach bankietowych, koncertowych, teatralnych i telewizyjnych. Keyboardy, samplery, dwie gitary, bas, perkusja, to elementy, które sprawiają, że brzmienie muzyków jest naprawdę profesjonalnie.

 

Co ważne, trzy osoby z sześciu mają predyspozycje i warsztat wokalny, co sprawia, że osiągają wysokiej jakości podobieństwo do wokalistów, których utwory wykonują. Ich zdolności doceniło wielu organizatorów imprez masowych. Co ważne, zespół gra w stu procentach na żywo, dlatego ich występom towarzyszą emocje i odpowiedni, nastrojowy klimat. Jako jeden z nielicznych coverbandów mogą pochwalić się supportowaniem takich artystów jak: Kayah, Perfect, De Mono, Leszek Możdżer, Myslovitz, Abba UK czy Waldemar Malicki.

 

„Pośród wielu dużych bali i imprez na których zagraliśmy, chcielibyśmy pochwalić się przede wszystkim Balem Telekamer, Balem Mistrzów Sportu, Balu Charytatywnym Synapsis w Sheratonie, Orkiestrze Świątecznej Pomocy, Balem Polonii w Londynie czy trwającą przez dwa miesiące Orange Road Show 2007” - wspominają członkowie ViniBand. Wymienione imprezy to na pewno argument, który świadczy o stopniu zaawansowania zespołu w branży muzycznej. Poza tym członkowie formacji ViniBand współpracowali indywidualnie z czołowymi artystami scen polskich. Między innymi z Marylą Rodowicz, Ewą Bem, Eweliną Flintą, Kasią Skrzynecką, Małgorzatą Ostrowską czy Reni Jusis oraz teatrami muzycznymi Roma i Buffo w Warszawie.

 

”Nasz zespół lubi to co robi i to się słyszy! Usłyszeć mogą Państwo w naszym wykonaniu bardzo szeroki, nieustannie aktualizowany repertuar największych przebojów zagranicznych i polskich. Na scenie wykorzystujemy najnowsze technologie muzyczne, takie jak wieloślady czy samplery. Niemal obsesyjnie dbamy o doskonałe brzmienie wykonywanych przez nas utworów”- przyznają członkowie coverbandu.

 

Ojcem zespołu jest Paweł Vini Winiszewski, którego można zobaczyć i usłyszeć w licznych programach telewizyjnych i radiowych. Ukończył Wydział Perkusji na Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. W 1999 roku, na zaproszenie Teatru Muzycznego Roma, przeniósł się do Warszawy. Brał udział w musicalach: Piotruś Pan, Miss Sajgon, Grease, Taniec Wampirów. Oprócz pracy w teatrach Roma i Buffo, współpracował jako muzyk sesyjny z wieloma wykonawcami i zespołami. Do tej pory nagrywał lub występował między innymi z Marylą Rodowicz, Ewą Bem, Stanisławem Soyką, czy  Pawłem Kukizem. Oprócz działalności artystycznej, można również spotkać się z jego działalnością producentką. Ponadto miał swój udział w przygotowaniu oprawy muzycznej programu „Już za chwilę sobota” TVP2. Co ciekawe podczas tego programu przeboje muzyki rozrywkowej wykonywane były przez Vini Latini, który dziś znany jest jako ViniBand.

 

Na koniec dodać można tylko jedno. Po wysłuchaniu ViniBand należy podpisać się pod stwierdzeniem, że „granie Coverów to też sztuka”.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl