piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Blond Kosmyk Gang (rock'n'roll, oldies)

Wiesz ile zespołów na przestrzeni 40 lat, grało Blue Suede Shoes ? Wiesz ile jest wersji Mambo Italiano? Na te pytania trudno odpowiedzieć. Jednak pewnym jest, że te wielkie szlagiery z upływem lat nie tracą na swojej przebojowości. Najlepiej wiedzą o tym członkowie zespołu Blond Kosmyk Gang. Zawsze kiedy wybrzmiewa, grany przez nich pierwszy takt Hit The Road Jack – wśród słuchaczy wybucha wielki entuzjazm. Jak sami mówią „pomysł na idealną imprezę to rock’n’roll”!

 

Formacja funkcjonuje od trzech lat. W tym czasie na swoim koncie zgromadzili same udane występy, bo jak mówią: „najważniejszą strategią jest pomysł”. Ich największe atuty to: bezkompromisowość, profesjonalizm i fachowość. Na sukces składają się zarówno - dobrze dobrany repertuar, jak i doskonałe, zawodowe wykonania. Na scenie członkowie zespołu są bardzo zgrani, rozumieją się bez słów. To miłość do muzyki sprawiła, że bardzo szybko nawiązała się między nimi przyjaźń.

 

Zespół Blond Kosmyk Gang powstał, by znanymi piosenkami bawić ludzi. Uznanie słuchaczy zdobywają rock’n’rollem. Prezentują również utwory w stylu bluesowym, ska i rockabilly. Skąd u nich tak charakterystyczne brzmienie? Muzykują w sposób bardzo swingowy, taka właśnie muzyka do tańca porywa dosłownie każdego. W roku grają około 25 koncertów, a każdy z nich jak mówią: „zapięty jest na ostatni guzik”. Po czym dodają: „wszyscy lubimy swingową energię, chcieliśmy pograć kilka starych kawałków, okazało się, że dobrze to wychodzi i potrafimy rozruszać publiczność. Robimy to do dzisiaj. Zarażamy pozytywną energią”.

 

Blond Kosmyk Gang występuje głównie na imprezach firmowych. Repertuar dobiera do potrzeb klienta. Członkowie zespołu mają do zaproponowania idealną oprawę wszelkich spotkań i meetingów w stylu lat '50 i '60. Grają również dla przypadkowej publiczności w klubach i pubach. Współpracę mogą nawiązać z klientem indywidualnym. Jeśli ktoś oczekuje dobrej zabawy - Blond Kosmyk Gang jest w stanie ją zapewnić. Pochodzą Warszawy. Słychać ich tam gdzie są potrzebni, grywają zatem na terenie całej Polski.

 

Brali udział w konkursie „MTV rockuje” i przeszli do ćwierćfinału. Sukces zawdzięczają pasji, ciężkiej pracy oraz przystojnemu i zdolnemu liderowi -wokaliście Dominikowi Kowalskiemu.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl