piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Madonna Show

Wyjątkowy program artystyczny, w którym usłyszeć można największe przeboje królowej muzyki pop. Madonna Show, to spektakularna prezentacja na europejskim poziomie.

 

Koncert Madonna-cover to niesamowite przeżycie, pełne muzycznych i wizualnych niespodzianek. Jest jedynym w Polsce programem prezentującym postać Madonny w sposób bardzo profesjonalny. Wyjątkowe podobieństwo do oryginału, unikalne kostiumy, układy taneczne sprawiają, że artystka do zabawy porwie dosłownie każdego. Koncerty coverbandu przyciągają tłumy widzów. Madonna-cover zdobyła dużą popularność w Niemczech, Francji i Holandii. Zawsze piękna, prowokująca, niesamowita.

Podczas występu można oglądać różne odsłony Madonny, przypomnimy sobie jak zmieniała się w ciągu kilku dekad. Wspomnienia przywrócą zarówno ekspresyjne wykonania, jak i stroje oraz układy choreograficzne. Wszystko dokładnie opracowane i skompilowane w postaci wspaniałego show. Każdy występ liderki Madonna Cover ma w sobie coś specjalnego i niepowtarzalnego. „Staram się jak najbardziej upodobnić do oryginału pod względem fizycznym oraz duchowym po prostu śpiewam i zachowuję się jak Madonna„ - przyznaje liderka grupy. W swoje występy wkłada całe serce, dlatego koncerty są w pełni profesjonalne i urzekające. W ciągu roku przypada ich aż 100, dlatego z managerem zespołu należy kontaktować się długo przed występem. Madonna Show to w pełni przemyślany pokaz, podczas którego wokalistka w zależności od prezentowanej piosenki występuje solo bądź z zespołem i tancerzami.

Madonna to piosenkarka, która od dwudziestu pięciu lat utrzymuje się na szczytach list przebojów, nagrywa utwory w wielu gatunkach muzycznych, przybiera dziesiątki wizerunków. Według Księgi Rekordów Guinessa wydanej w 2007 jest najlepiej zarabiającą piosenkarką w historii muzyki pop. Madonna jest także rekordzistką w kategorii najbardziej dochodowej kobiecej trasy koncertowej wszech czasów. Sprzedała ponad 150 milionów albumów, niemal każdy jej krążek znalazł się w pierwszej dziesiątce list przebojów. To piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka, producentka w jednej wyjątkowej osobie. Któż z nas nie chciałby choć przez chwilę na żywo poczuć co sprawiło, że pokochały ją miliony ludzi na całym świecie. W końcu w Polsce jest ku temu okazja, oczywiście za sprawą Madonna-cover, w wyjątkowym Madonna-Show.

Program Madonna show na rynku europejskim funkcjonuje od 2004 roku, a w Polsce od 2006. Członkowie coverbandu łączą przyjemność z pracą, a scena to ich żywioł. Najtrudniejszy występ coverbandu to pierwszy koncert na żywo w telewizji holenderskiej, najciekawsze wspomnienie to koncerty w egzotycznej Turcji. Polska Madonna wystąpi jednak dla każdego, komu bliskie są wykonania Madonny i kto ceni dobrą zabawę. Występuje podczas imprez plenerowych, firmowych, prywatnych oraz w programach telewizyjnych.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl