piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Cocktail (pop, rock)

Perkusja, klawisze, bas, gitara i przystojny wokalista, który na dodatek nieźle śpiewa. Czy to koncert, czy taneczna impreza dla firmy - zespół Cocktail błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością.

Cocktail to jedna z niewielu grup grających „na żywo”, bez dyskietek, twardych dysków i playbacków. Obojętnie czy jest to koncert w plenerze, czy całonocna impreza taneczna - grupa błyskawicznie nawiązuje kontakt z publicznością. W repertuarze zespołu znajdują się same przeboje w pierwotnych aranżacjach. Nie ma udziwnionych wersji, utwory prezentowane są w oryginalnych wersjach. Podczas koncertów grają głównie rock'owo, na imprezach firmowych mieszają repertuar, sprawiając, że nikt wobec prezentowanej przez nich muzyki nie zostaje obojętny.

 

Doradzają przy wyborze miejsca na festyn, zabawę firmową. Na życzenie klienta mogą zorganizować występ „gwiazdy” i rozpoznawalnego prezentera. Jeśli jest taka potrzeba to w przerwach gra rekomendowany przez nich D.J. Dysponują mikrofonem bezprzewodowym. Mają kontakt z całą plejadą zespołów i konferansjerów. Współpracują z Jackiem Kawalcem, Skibą, Konjem oraz Jarkiem Janiszewskim. Mogą przygotować całą stronę artystyczną imprezy zamówić scenę, specjalne oświetlenie i efekty, oraz urządzenia zabawowe dla najmłodszych.

Zespół funkcjonuje na rynku od 8 lat. Ten długi czas spożytkował na udoskonalenie swojej oferty. W przypadku zespołu Coctail nie istnieje pojęcie stresu scenicznego. Podczas swoich występów są zawsze zrelaksowani, co sprawia, że potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Nie boją się występów przed tłumem, bo na swoim koncie posiadają także duże plenerowe występy. Grają zawsze na żywo, co sprawia, że ich wykonania nabierają charyzmy i energii. Od zawsze grają przeboje znanych wokalistów, prezentowanie coverów to w pewnym sensie dla nich rutyna. Nie narzekają na brak pracy. W ciągu roku występują około 70 razy. Grają różne gatunki muzyczne i potrafią odnaleźć się w wielu stylach. Wykonują utwory od popowych po rockowe. Tu coś dla siebie odnaleźć może praktycznie każdy. Jeśli widzą, że sala nie reaguje na ich repertuar, potrafią go zmodyfikować i dostosować do klienteli. Ich ulubiona kompozycja to Smoke on the water zespołu Deep Purple, jednak bez trudu zaprezentują również utwory tj.  Nie zadzieraj nosa - Czerwonych gitar; czy Jest już ciemno zespołu Feel.

 

Mają za sobą mnóstwo dobrych koncertów. Jeden z najtrudniejszych to występ dla 150-ciu kobiet z prestiżowej firmy. Na swoim koncie przez osiem długich lat zgromadzili wiele ciekawych wspomnień. Grają sporo „supportów” przed znanymi zespołami, wokalistami; poznali właściwie wszystkie największe gwiazdy polskiej estrady. Dewiza, która ich prowadzi to - „Nie oszczędzać się na scenie!”. W każdy koncert wkładają dużo wysiłku, dlatego w branży mają dobrą opinię. Według zespołu Cocktail recepta na udany występ to - „luz i poczucie humoru”, tym właśnie w trakcie koncertów zarażają swoich odbiorców.

 

W skład zespołu wchodzą: gitarzysta, perkusista, klawiszowiec, basista oraz naturalnie wokalista. Liderem zespołu Cocktail jest gitarzysta Cezario Koziarra. Najbardziej otwarty członek zespołu, który sprawia, że występy grupy są zawsze ekspresyjne. Daniel Wojs to zdolny wokalista. Na co dzień bardzo skromny, w czasie koncertów czadowy i odlotowy. Podczas występu robi na scenie kilkadziesiąt kilometrów. Na instrumentach klawiszowych przystojny Marcin, każdy występ urozmaica muzycznie. Na gitarze basowej Leszek Struna, mimo że na koncertach skupiony jest na grze, momentami daje się ponieść emocjom. Na perkusji gra Robert Kozaryna  podpora zespołu, perfekcyjnie opracowuje każdy utwór co słychać na scenie, a w jego solówkach zawsze pojawiają się nowe elementy. Pochodzą z Pruszcza Gdańskiego, ale na życzenie klienta zagrają nawet i w Nowym Yorku.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl