piosenkarze, Krzysztof Krawczyk The Postman (Beatles, big beat )

Czterech przystojnych i niezwykle utalentowanych młodych chłopców. Czy mowa o The Beatles? W pewnym sensie tak. Na polskim rynku muzycznym od 11 lat funkcjonuje zespół wykonujący covery grupy wszechczasów.

 

Powstał w Polkowicach w styczniu 1997 r. Jest to jedna z najlepiej naśladujących i oddających ducha tamtych czasów grup w Polsce. Swoją muzykę opiera na brzmieniu lat 60-tych, a w szczególności zespole The Beatles. Grupa jest ich wiernym odzwierciedleniem zarówno wizualnie jak i muzycznie. Swoje show mają opracowane do perfekcji. Składa się na to wygląd jak i brzmienie zespołu The Postman. Ubrani są w garnitury z lat 60-tych, mają buty prosto z Liverpoolu. Każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany bez odstępstw od oryginału. Jednak głównym atutem jest świeżość, młodość i wielka charyzma, która ujawnia się od pierwszych zagranych taktów. Ich występy wyglądają jak jeden wielki show i są wierną kopią koncertu legendarnej czwórki. Jest to dowód na to jak pozytywnie muzyka The Postman wpływa na publiczność. W repertuarze znajduje się ponad 70 utworów wielkiej czwórki oraz przebojów polskiego big bitu. Od swojego założenia The Postman zagrali ponad 1100 entuzjastycznie przyjętych koncertów. Zespół występował w takich programach jak: "Droga do gwiazd", "Ananasy z naszej klasy", "Kawa czy herbata", "Pytanie na śniadanie". Grupa trzy razy z rzędu zajmowała 1. miejsce na "Ogólnopolskim Przeglądzie Utworów Beatlesów" w Dzierżoniowie. Występowali również gościnnie na wielkim festiwalu Beatlesowskim w Berlinie w Estrel Hotel w 2002 r. gdzie zebrała od organizatorów bardzo pochlebne recenzje. Dużym doświadczeniem dla zespołu była trasa koncertowa "Lata z radiem". The Postman  tworzy czterech charyzmatycznych muzyków: Marcin Wojtowicz – perkusja; Sławomir Turliński - gitara basowa, wokal; Grzegorz Markocki - gitara, wokal oraz Gracjan Machnicki - gitara , wokal.

 

Standardowy koncert trwa 1h 20min plus oczywiście bisy. Koncert może być również podzielony na sety w zależności od potrzeb organizatora. Zespół może być fantastyczną ozdobą każdej imprezy. The Postman zajmują się oprawą muzyczną  przyjęć, bali, imprez firmowych, festiwali. Niezależnie od tego czy występują w klubie, placówkach kulturalnych, czy na promie ich występ wpędza w zachwyt dosłownie każdego.


Na potwierdzenie tego, że ich występy są bezkompromisowym show, może być wypowiedź prezentera Zygmunta Hajzera: „Oni są niesamowici, porywają jakby byli prawdziwymi Beatlesami”.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl