piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Cover Band Michura (60.70.80.90., pop, rock)

Cover-band Tomasza Michury oferuje wszystko co dobre z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych. W swoim repertuarze mają również kilkanaście najnowszych przebojów. Jest to wyjątkowo doświadczony zespół. To oni byli jednymi z pierwszych, na polskim rynku coverowym.

 

Członkowie cover-bandu Tomasza Michury po pierwszym wspólnym występie nie spodziewali się, że będą grali przez kolejne długie lata. Ich pierwszy występ był zaiste przypadkiem. Dziś nie wyobrażają sobie, życia bez wspólnego muzykowania bez realizowania swojej pasji. Każdy z nich bierze udział w osobnym projekcie autorskim ale są naprawdę świetni - razem, jako grupa i cover-band. Zapewne dzieję się tak za sprawą improwizacji na scenie, tworzenia wariacji znanych utworów w taki sposób by były ciągle rozpoznawalne lecz różniły się interpretacją od oryginałów. Mile wspominają lata 90-te, kiedy występowali w klubach studenckich i w trakcie juwenaliów. Lubią tez programy telewizyjne takie jak „100% live” Telewizji Katowice dla której kiedyś nagrali 45 minutowy program z coverami występując w basenie w połowie zalanym wodą. Brali również udział w programie TVN „Zostań Gwiazdą”.

 

Członkowie grupy zamieszkują tereny południowej Polski. Lasy w okolicach Wodzisławia Śląskiego, Krakowa i Katowic. Posłuchać ich można dosłownie w całej Polsce. Dużo koncertują, bo motorem napędowym do dalszej pracy jest dla nich występ. Każdy z owych występów stanowi na swój sposób wyzwanie. Możliwość kolejnego, wspólnego muzykowania nastraja ich do dalszej pracy.

COVER BAND- to czwórka sympatycznych muzyków, którzy od lat prezentują się w klubach, pubach i dużych scenach w całej Polsce, a nawet za granicą. Oferują słuchaczom swój własny, zwykle odmienny pogląd na granie utworów popularnych wykonawców, często określanych mianem „covery”. COVER BAND zdecydowanie odszedł od konwencji odtwarzania sprawdzonych i powszechnie rozpoznawalnych wersji utworów. Zamiast tego proponuje wędrówkę w świat dźwięków, które przeczą ogólnie przyjętemu wizerunkowi szlagierów burząc sposób w jaki dotychczas były one postrzegane i nadając im całkowicie nowy i świeży wymiar. Nie jest to jednocześnie pod żadnym względem swoista „wolna amerykanka” improwizacji ani wariacje na znany temat muzyczny.

Wersja COVER BAND to zawsze przemyślana konstrukcja utworu pełnego solówek i współgrania instrumentów. To wreszcie perfekcyjna harmonia dźwięków produkowanych przez czterech doskonałych znajomych, którzy kochają muzykę i cieszą się, że mogą zaprezentować znane piosenki w trochę inny sposób niż cała reszta zespołów „coverowych”. Kwartet składa się z muzyków nie tylko doświadczonych, ale posiadających określone przygotowanie muzyczne. Ich edukacja zapewnia wysoki poziom instrumentalny i profesjonalizm sceniczny. Bogate zaplecze sprzętowe pozwala na wyciśnięcie z instrumentów odpowiedniej dawki dźwięków i mocy co jest niezmiernie ważnym czynnikiem zwłaszcza przy nagłaśnianiu imprez klubowych.

 

Na repertuar składają się standardy rockowe, popowe i bluesowe, a ewentualne korekty mogą być konsultowane przed występem. Grupa wykazuje się elastycznością i nie boi się wyzwań.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl