piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Take Style ( jazz )

Słuchając zespołu Take Style- rzeczywiście można nabrać stylu. Nieziemskie wykonania jazzowych kompozycji, przyprawiają o zawrót głowy. Grupa w swoim repertuarze posiada standardy jazzowe oraz inne standardy muzyki popularnej w jazzującym stylu. Koncert Take Style jest ucztą muzyczną i prawdziwą rozkoszą dla ucha. Nie brakuje tu wyśmienitych aranżacji, ekspresyjnych dźwięków i profesjonalnych wykonań. Bogaty repertuar sprawia, że muzyką grupy z Opola nasycić się może zarówno prawdziwy meloman jak i wrażliwy na muzykę laik.

 

O profesjonalizmie zespołu najlepiej świadczy wykształcenie i doświadczenie poszczególnych członków Take Style. Proszę sprawdzić.

Arkadiusz Czyżewski jest absolwentem Akademii Muzycznej w Warszawie wydziału instrumentalnego (klasa skrzypiec prof. M. Rezler – Niesiołowskiej). Grę skrzypcową doskonalił min. na kursach mistrzowskich Yehudi Menuchina, Tadeusza Wrońskiego i innych. Współpracował w Polsce z Orkiestrą Filharmonii Narodowej w Warszawie, Orkiestrą PR i TV, Orkiestrą Teatru Wielkiego oraz był koncertmistrzem Wielkiej Orkiestry Symf. Akademii Muzycznej w Warszawie. Na początku lat 90-tych wyjechał do Hiszpanii, gdzie był koncertmistrzem i kierownikiem artystycznym Orkiestry Kameralnej Arriaga, solistą Orkiestry Symfonicznej w Bilbao. Występował na koncertach  min. w  Madrycie, Barcelonie, San Sebastian i Bilbao. Prowadził wykłady w szkole jazzu w San Sebastian i w Konserwatorium w Bilbao w klasie skrzypiec i kameralistyki.

 

Andrzej Barszcz, to absolwent PSM II st. w Opolu w klasie kontrabasu. Był muzykiem kontrabasistą m.in. Państwowej Filharmonii w Opolu; muzykiem na kontrakcie w Austrii gdzie grał w różnych zespołach kameralnych, jazzowych oraz współpracował z big bandem znanej austriackiej miejscowości kuracyjnej Bad Gleichenberg.

 

Piotr  Skrzypiec brał udział w licznych projektach i konkursach. Wspomnieć można m.in. festiwal „Jazz  nad  Odrą”  w  1980  roku;  Krajowy  Festiwal  Polskiej  Piosenki koncert  „Debiuty” z  zespołem „Bez  Dam”. Pracował  jako  akompaniator-korepetytor  w  Teatrze  Rozrywki  w  Chorzowie. W 1988  roku  zdał  egzamin  przed  komisją  Ministerstwa  Kultury  i  Sztuki  upoważniający do  wykonywania  zawodu  muzyka  estradowego. Współpracował  z  Teatrem  J. Kochanowskiego  i  Teatrem  Lalki  i  Aktora  jako  muzyk, korepetytor, kierownik  zespołu  czy  jako  aranżer  muzyki  do  spektaklu  w  reżyserii  Marka  Sikory „Happy End”.

 

Jacek Hornik jest absolwentem Wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z operetką w Gliwicach. Był członkiem Kukla Bandu. Pracuje jako muzyk na pokładzie międzynarodowych statków pasażerskich w towarzystwie min. takich muzyków jak : Mara Getz, Mark Preston, Kenny James, Brad Lake i wielu innych. W Polsce grał z takimi artystami jak: Renata Przemyk, Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki.

 

Przemysław Niemiec ukończył szkołę Muzyczną II st. W Opolu w klasie perkusja oraz posiada weryfikacje muzyka estradowego. W swojej karierze brał udział w sekcjach Zbigniewa Górnego , Janusza Komana w różnych konfiguracjach. Kilka lat towarzyszył Tomaszowi Szwedowi. Jako perkusista uniwersalny , miłośnik jazzu , nie traci kontaktu z tą gałęzią muzyki, grając w różnych formacjach jazzowych bez przerwy od 30 lat .Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl