piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Kompania (rock, pop polski, zagraniczny )

Warszawski coverband Kompania to pięcioosobowy skład zawodowych muzyków. Ich oferta dotyczy imprez firmowych, plenerowych, klubowych, koncertów, suportów oraz eventów. Współpracują również z klientami indywidualnymi w zakresie imprez okolicznościowych. Działają w całej Polsce.

 

Do swoich najważniejszych imprez zaliczają m.in.: bal z udziałem Pierwszej Pary RP; bal z okazji 100-lecia Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, czy X Gala "Przedsiębiorstwo Fair-Play" w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pochwalić się również mogą koncertami w hotelach Bristol, Polonia Palace, Intercontinental, Jan III Sobieski, Mariott, Sheraton, Gołębiewski, itd. Oraz licznymi supportami przed gwiazdami polskiej sceny muzycznej. W ciągu roku grają około 100 koncertów, wszystkie na najwyższym poziomie. Do każdego przygotowują się osobno - niezależnie od tego czy jest to suport, koncert, plener, występ w klubie czy pubie.

 

Kompania istnieje od 1995r. Jest to grupa przyjaciół, którzy znają się od dziecka. Jako mali chłopcy postanowili, że założą zespół. Zrealizowali swoje plany, a muzykowanie to dla nich głównie przyjemność. Od samego początku wiedzieli, że chcą grać covery, zapewne dlatego ich wykonania są bardzo profesjonalne i fachowe.  Najbardziej cenią utwór Jump grupy Van Halen. Jednak w ich repertuarze, odnaleźć można przeróżne kompozycje. Od rockowych, przez popowe po fusion.  Do swoich najtrudniejszych występów zaliczają WOŚP w Łowiczu, kiedy to grali w potężnym mrozie. Jak sami mówią: „jednak żaden mróz nam nie straszny, bo w każdy występ wkładamy całe serce, co rozgrzewa fanów, a także i nas”. Do najlepszych prezentacji zaliczają z kolei Sopot Hipodrom, gdzie występowali przed 10-cio tysięczną publicznością. Ich mottem jest znane wśród najlepszych coverbandów w Polsce hasło- „granie coverów to też sztuka”.

 

Zespół Kompania zajmuje się także realizacją projektów muzycznych. Duże doświadczenie w nagraniach studyjnych i umiarkowana cena (kilkakrotnie niższa niż w przypadku znanych muzyków) to gwarancja zadowolenia z wykonanego projektu. Zespół realizował zlecenia w największych, profesjonalnych studiach nagraniowych w Polsce m.in. (Studio Winicjusza Chrósta w Sulejówku, Bakcyl Studio w Warszawie, P.J. Records w Łodzi), współpracował z najlepszymi realizatorami dźwięku. Projekty którymi się zajmował to przede wszystkim płyty realizowane na indywidualne zamówienia zleceniodawców, ale także aranżacja komponowanie utworów oraz jingli reklamowych.

Posiadają bardzo dobre referencje, dostępne na stronie internetowej zespołu (www.kompania.hg.pl). Należą do nich m.in. Dyplom Piastowskiej Wiosny Muzycznej, na której zajęli I Miejsce; referencja E&M ART., czy Jet Events. Stały skład zespołu to wokalista Marcin Młynarczyk; na gitarze elektrycznej Jacek Świt oraz Kamil Jastrzębski na instrumentach klawiszowych.

 

Zespół Kompania w swoim dorobku posiada również ciekawe projekty muzyczne. Nagrał płytę z coverami dla firmy M-Real Aliance Polska, a w 2004r. CD Karaoke dla firmy Pepsi - znalazło się na niej dziesięć utworów polskich wykonawców. Płyta ukazała się w nakładzie kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl