piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Pop Van Daal (electropop, poprock, dance)

Towarzystwo muzyki duetu Pop Van Daal - zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Każdy kolejny utwór reprezentowany przez style muzyczne electropop, poprock lub dance zachęci do zabawy, jednocześnie zbuduje odpowiedni nastrój.

W stylowym repertuarze zespołu Pop Van Daal znajdują się największe przeboje światowej muzyki rozrywkowej w brawurowych, pełnych charyzmy wykonaniach, które oprawione są w doskonałe nowoczesne brzmienie.

 

Oryginalne interpretacje utworów oraz dobry ton repertuaru są niezaprzeczalnymi atutami i prowokują do szalonej zabawy. Muzyka coverbandu może być doskonałym tłem dla rozmów i rodzinnej atmosfery, którą wszyscy goście chcieliby długo wspominać bez bólu głowy.

 

Zespół Pop Van Daal tworzą dwaj uzdolnieni muzycy. Szymon Strzemkowski i Adam Śliwiński. Motorem dla wzajemnych inspiracji oraz wspólnych projektów były podobne zainteresowania i wrażliwość muzyczna. Zespół to ambitny projekt, który jest alternatywą na rynku muzyki rozrywkowej. Szymon Strzemkowski dysponuje dojrzałym, intrygującym głosem, jako lider przyczynił się do sukcesu m.in. poznańskiego zespołu Laguardia. Błyskotliwy dowcip i obycie sceniczne zapewniają mu znakomity kontakt z publicznością. Szymon - dzięki swojemu wykształceniu doskonale włada językiem angielskim, więc anglojęzyczni goście nie będą zaniedbywani przez zespół Pop Van Daal. Adam Śliwiński to wzorowo zorganizowany i kreatywny muzyk.

Oferta coverbandu skierowana jest do każdego, kto nie przewiduje konwencji biesiadnej, a zainteresowany jest dobrą muzyką, prezentowaną z wyczuciem i ze smakiem. Członkowie zespołu proponują szampańską zabawę przy utworach, na które większość z nas reaguje pozytywnie. Dlatego w ich repertuarze odnaleźć można hity takich wykonawców jak: zespół U2, Wham, ABBA, Madonna, Shakin Stevens, Depeche Mode i Robbie Williams itd. Repertuar dobierany jest ze względu na klientelę i jej oczekiwania. Stawiają na szczerość i radosną spontaniczność. Oferują dobre emocje, bliskość i świetną muzykę oraz powrót do tradycji w nowoczesnej formie.

Grają na weselach, eventach, spotkaniach rodzinnych, ale proponują również oprawę muzyczną imprez firmowych, grają  minirecitale i koncerty.

Zespół pochodzi z Poznania, a działa na terenie całej Polski. Należy jednak nadmienić, że współpracuje tylko z najlepszymi. Dobór odpowiedzialnych partnerów biznesowych jest kluczem do ich sukcesu oraz jak mówią - „satysfakcji klienta”.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl