piosenkarze, Krzysztof Krawczyk The Shout (Beatles)

W 2000r. czwórka znajomych z okolic Niemodlina postanowiła połączyć swoje działania muzyczne w jeden wspólny projekt- coverband zespołu The Beatles. Cała czwórka przy­znaje zgodnie, że pomimo różnych dróg, które doprowadziły ich do The Shout, muzyka Beatlesów zajmowała zawsze znaczące miejsce w płytotece każdego z nich. „Od lat każdy z nas robił coś, co wią­że się z muzyką, ale dopiero teraz speł­niamy swoje marzenia” - przyznają członkowie The Shout.

 

Nazwa nawiązuje do jednego z pierwszych wielkich przebojów Beatlesów, pochodzi od tytułu Twist and Shout. Koncertowy debiut zespół przeszedł na festynie w Siemianowicah Śląskich 1 maja 2000r. Potem ruszyła karuzela koncertowa. W ciągu zaledwie kilku pierwszych mie­sięcy The Shout zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. Do dziś ta liczba przekroczyła kilkaset. Pojadą nawet na drugi koniec Polski po to, by zagrać półtoragodzinny koncert, dla każdego kto kocha The Beatles.

 

„W czasie koncertów, czasem podczas dużych imprez nawet dla kilku tysięcy słuchaczy, mamy ogromną satysfakcję, że gramy na żywo i chyba dlatego jesteśmy doce­niani przez publiczność” - mówią. „Ponadto my nie staramy się bez­myślnie odtwarzać tego, co już kiedyś za­grali Beatlesi i co zrobili najlepiej na świecie. My gramy ich muzykę, ale w na­szych, współczesnych i chyba trochę mocniejszych aranżacjach, z tym że na ta­kich samych jak oni instrumentach” - dodają. Podczas koncertów członkowie The Shout rów­nież wyglądem starają się przypominać czwórkę z Liverpoolu. Ich strój koncerto­wy to czarne, eleganckie garnitury, czar­ne buty, białe koszule i czarne krawaty. Aktualny skład zespołu to: Piotr – gitara, śpiew; Tomasz – gitara, śpiew; Bartosz – perkusja, instrumenty perkusyjne oraz Paweł  - gitara basowa, śpiew.

 

Pod koniec 2000r. niemodlińscy Beatlesi postanowili sprawdzić się nie na koncercie, ale w konkursie, z innymi zespołami grającymi muzykę Beatlesów. W listopadzie wysłali swoje zgłoszenie na II Ogólnopolski Przegląd Utworów Beatlesów PUB 2000 w Dzierżoniowie. Organizatorzy i jurorzy konkursu, po prze­słuchaniu kaset i płyt demo ponad trzy­dziestu zespołów z całej Polski uznali, że zdecy­dowanie najlepszym zespołem na dzierżoniowskim przeglądzie był zespół The Shout.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl