piosenkarze, Krzysztof Krawczyk Black&White

Katarzyna Kołodziejczyk, Leszek Wiklak i Raymud Ciupka to podstawowy skład grupy muzycznej BLACK&WHITE. Znają się od dobrych kilku lat. Mimo, że każde z nich występowało na scenie w różnych składach, tak naprawdę dopiero od początku 2006 nawiązali ze sobą stałą współpracę występując na różnych imprezach w całym kraju. Wykonują najbardziej znane popowo-taneczne przeboje muzyki polskiej i światowej. Stare, nowe i najnowsze. Robią to jak najbardziej profesjonalnie i na wysokim poziomie.

Kasia śpiewa w pięciu językach i gra na flecie poprzecznym. Leszek jest wokalistą, liderem, show-manem, wodzirejem, tancerzem, gra na saksofonie, akordeonie, instrumentach klawiszowych, często zmienia stroje podczas występu, jest też managerem zespołu. Radziu dba o profesjonalnie przygotowane podkłady do piosenek, nad którymi spędza całe dnie i noce w swoim studio.

Posiadając własną profesjonalną aparaturę nagłośnieniowo-oświetleniową potrafią wystąpić na każdej imprezie dostosowując się do jej charakteru i oczekiwań. Świetnie rozumieją się również poza sceną, co powoduje bardzo przyjazną i zdrową atmosferę, co jest bardzo istotne w kontaktach interpersonalnych między członkami zespołu.

Jeśli jest potrzeba, zapraszają do współpracy gitarzystę i perkusistę, zawodowych muzyków, występujących z wieloma polskimi artystami.Poza tzw. "coverami" przymierzają się do nagrania własnej płyty, która będzie zawierała wiele miłych i przyjemnych piosenek do posłuchania i potańczenia. Co z tego wyniknie? Czas pokaże:) Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy. Do zobaczenia na imprezach.
W dzisiejszych czasach trzeba być bardzo elastycznym, dlatego pragniemy zoferować Państwu różne warianty oraz opcje związane z naszym zespołem oraz agencją artystyczną. Ponieważ występujemy na bardzo wielu zróżnicowanych pod względem charakteru imprezach stąd też mamy kilka propozycji i wariantów występu. Oczywiście wszystko uzależnione jest od rodzaju i scenariusza imprezy, ale także od potrzeb, oczekiwań, no i oczywiście budżetu. Wszystko ustalamy wcześniej telefonicznie lub podczas spotkania i rozważamy co możemy zaproponować z naszej strony, żeby impreza wypadła jak najlepiej.

Jeśli chodzi o sam występ grupy BLACK&WHITE w podstawowym składzie występują trzy osoby: Leszek, Kasia i Radek. Razem wykonują najbardziej znane przeboje muzyki polskiej i światowej. Stare, nowe i najnowsze, na profesjonalnym poziomie, którego mógłby im pozazdrościć nie jeden znany zespół.

W swoim repertuarze mają około tysiąca utworów starannie dobranych i przygotowanych przez aranżera, który zajmuje się stroną muzyczną oraz brzmieniową zespołu. Kasia śpiewa utwory żeńskie w kilku językach, a także gra na flecie poprzecznym. Leszek śpiewa utwory męskie, gra na saksofonie, akordeonie, prowadzi całą imprezę. Jest wodzirejem, show-manem, uczy gości słuchać, śpiewać, tańczyć. Często się przebiera wraz z Kasią, co dodaje profesjonalizmu całej grupie. Radek obsługuje instrumenty klawiszowe, zajmuję się podkładami, samplami, loopami oraz aranżacjami. W tym składzie trzy-osobowym występują najczęściej, gdyż po pierwsze jest to związane z budżetem, a po drugie nie zawsze jest na tyle miejsca, żeby wystąpić z dodatkowymi muzykami, którymi są perkusista i gitarzysta.

Oczywiście jeśli jest duża scena, odpowiednie nagłośnienie oraz oświetlenie, wtedy proponujemy występ w pełnym składzie np. pięcio-osobowym.Agencja artystyczna
ESKANDER

Piosenkarki
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole


Darek Grzegocki
tel 77 442 02 20
kom. 668 515 513
mail: darek@eskander.com.pl
Natalia Wojciechowska
tel. 77 441 01 01
kom. 668 034 391
mail: natalia@eskander.com.pl

NEWSLETTER

E-mail:

Jeśli chcesz być informowany o naszych aktualnościach wpisz swój adres emailowy
i wciśnij zapisz. Szanujemy Twoją prywatność. Firma Eskander nie udostępni nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.


Pozostałe nasze serwisy:
kabaret » piosenkarki » zespoły muzyczne » piosenkarze » konferansjerzy
Mapa serwisu | ©copyright 2005 covery.pl